Kompresor na dofukování kol, TI PO7

STEELMATE


Vzduchový kompresor s přesným digitálním displejem vám zjednoduší život. Připojení na cigaretový slot vozidla, kompresor zahrnuje nástavce, vzduchovou hadici a svítidlo.

Informace o zboží
Kód :
ti po7
EAN :
6933591212580
Výrobce:
STEELMATE
Záruka
24 měsíců
Dostupnost :
Není skladem - zboží na cestě   

943 Kč
bez DPH 780 Kč

Soubory ke stažení

 NázevVelikostStáhnout
pdf
Datasheet TI PO7
4.51MB
pdf
pdf
Návod TI PO7
1.10MB
pdf

Detailní popis: Kompresor na dofukování kol, TI PO7

Vzduchový kompresor s přesným digitálním displejem vám zjednoduší život. Připojení na cigaretový slot vozidla, kompresor zahrnuje nástavce, vzduchovou hadici a svítidlo.

- Rychlý a výkonný kompresor. Tato pumpa do auta má maximální tlak 120 PSI (8,3 Bar). Dodává se se 3 adaptéry, díky kterým je ideální pro auta, RV, motocykly, pneumatiky na kola, nafukovací matrace, nafukovací čluny, míče a jiné.
- Přesný LCD digitální tlakoměr pro detekci tlaku pneumatik ve 4 jednotkách a automatické vypnutí. Kompresor dokáže přesně zobrazit tlak ve 4 jednotkách (PSI, BAR a KG/CM²). Digitální LCD displej po připojení hadice k ventilu pneumatiky přesně zobrazí aktuální tlak v pneumatice, takže můžete sledovat tlak v reálném čase. Automaticky zastaví huštění, když dosáhne přednastavené hodnoty, čímž se zabrání přehuštění.
- LED světlo jako nouzové světlo nebo zdroj vnějšího světla během tmavé noci. Zařízení má 2 režimy osvětlení LED (režim svícení a režim blikání), které můžete použít jako zdroj venkovního osvětlení. Je to užitečný společník pro nouzové nebo každodenní použití.
- Skvělý přístroj, který si můžete vzít s sebou na výlety autem, použijte jej kdykoli budete potřebovat.

Technické vlastnosti:
Maximální tlak: 8.3Bar/120Psi
Výkon huštění: 0~2.5Bar/36Psi≤6minutes (195/60/R15 tire)
Odchylky tlaku: ±0.1Bar/±2Psi(Inflation) ±0.01Bar/±1Psi(Display)
Délka hadice: 24 cm
Rozměry: 6 × 15,5 × 4,4 cm

Produkt: Kompresor na dofukování kol, TI PO7 je zařazen v těchto kategoriích