Doprava, platba

Balíkovna - osobní odběr

Balíkovna – vyzvednutí balíků v rozsáhlé síti Balíkoven s rychlým odbavením.

Co je Balíkovna:

 • Balíkovny jsou výdejní místa, kde si vyzvednete cenově nejdostupnější balík od České pošty.
 • Balíkovny naleznete na poštách nebo u externích partnerů po celé České republice.
 • Vyzvednutí Vaši zásilky je jednoduché, stačí Vám jen kód který obdržíte.

 

Seznam všech Balíkoven, AlzaBoxů a BOX OX Pointů naleznete na www.balikovna.cz


Parametry služby Balíkovna: Maximální hmotnost: 15 kg, Maximální rozměry: 70 cm x 50 cm x 50cm

Parametry služby AlzaBox a BOX OX Point: Maximální hmotnost: 15 kg, Maximální rozměry: 50 cm x 50 cm x 50 cm, Tyto výdejní místa mají zkrácenou dobu pro vyzvednutí zásilky cca 2 dny

Cena za dopravu při objednávce do 2000 Kč:

 • 69 Kč - Balíkovna - osobní odběr (bankovním převodem – platba předem)
 • 99 Kč - Balíkovna - osobní odběr (dobírka)

 

Cena za dopravu při objednávce od 2000 do 3000 Kč:

 • 0 Kč - Balíkovna - osobní odběr (bankovním převodem – platba předem)
 • 30 Kč - Balíkovna - osobní odběr (dobírka)

 

Cena za dopravu při objednávce nad 3000 Kč:

 • 0 Kč - Balíkovna - osobní odběr (bankovním převodem – platba předem)
 • 0 Kč - Balíkovna - osobní odběr (dobírka)

 


Balík Do ruky - Česká pošta

Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu.

Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na Vaší ukládací poště. Zároveň můžete využít webovou aplikaci Změna doručení Online a změnit si termín doručení.

Cena za dopravu při objednávce do 2000 Kč:

 • 89 Kč - Balík Do ruky - Česká Pošta (bankovním převodem – platba předem)
 • 129 Kč - Balík Do ruky - Česká Pošta (dobírka)

 

Cena za dopravu při objednávce od 2000 do 3000 Kč:

 • 0 Kč - Balík Do ruky - Česká Pošta (bankovním převodem – platba předem)
 • 40 Kč - Balík Do ruky - Česká Pošta (dobírka)

 

Cena za dopravu při objednávce nad 3000 Kč:

 • 0 Kč - Balík Do ruky - Česká Pošta (bankovním převodem – platba předem)
 • 0 Kč - Balík Do ruky - Česká Pošta (dobírka)

 


Osobní odběr v Hradci Králové

Zboží bude připraveno k vyzvednutí na adrese – Ondřej Gregor ALARM & TUNING, K Zastávce 23/12a, Hradec Králové, 50341 viz. kontakt. Otevírací doba: PO-PÁ 8:00-15:00. O termínu převzetí budete informování emailem nebo SMS. Osobní odběr je možný teprve po potvrzení, že je zboží připraveno k vyzvednutí (nikoli po potvrzení přijetí Vaší objednávky).

 


 

Dobírka: Zaplatíte přímo při převzetí zboží, ať už kurýrovi nebo na poště.
 
Bankovním převodem - platba předem: Běžný bankovní převod vám umožňuje převést peníze z vašeho bankovního účtu na účet příjemce. Do emailu vám zašleme zálohový list s QR kódem přímo v potvrzení objednávky. Díky tomu stačí jednoduše naskenovat QR kód z vašeho mobilního zařízení a rychle a bezpečně dokončit transakci.
 
 
Online platby: Platební brána Comgate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty naleznete na www.comgate.cz.
 
Online platba platební kartou: Platební brána podporuje karty Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro. Po schválení platby získáváte ihned informaci o provedení platby.
Online platba pomocí Apple Pay: Je metoda, při nichž zákazník platí kartou uloženou v Peněžence Apple. Apple Pay je platební metoda, která umožňuje zákazníkům jednoduché placení pomocí karty uložené v Apple Wallet. Zákazník nemusí opisovat číslo karty ani další údaje.
Online platba pomocí Google Pay: Je metoda, při nichž zákazník platí kartou uloženou v Peněžence Google. Google Pay je platební metoda, která umožňuje zákazníkům jednoduché placení pomocí karty uložené v Peněžence Google. Zákazník nemusí opisovat číslo karty ani další údaje.
Online platba Air Bank: Pro klienty s bankovním účtem u Air Bank. Po přihlášení do online bankovnictví pouze potvrdí platbu s již předvyplněnými údaji.
Online platba České spořitelny: Pro klienty s bankovním účtem u České spořitelny. Po přihlášení do online bankovnictví pouze potvrdí platbu s již předvyplněnými údaji.
Online platba Československé obchodní banky (ČSOB): Pro klienty s bankovním účtem u Československé obchodní banky (ČSOB). Po přihlášení do online bankovnictví pouze potvrdí platbu s již předvyplněnými údaji.
Online platba FIO banky: Pro klienty s bankovním účtem u FIO banky. Po přihlášení do online bankovnictví pouze potvrdí platbu s již předvyplněnými údaji.
Online platba Komerční banky: Pro klienty s bankovním účtem u Komerční banky. Po přihlášení do online bankovnictví pouze potvrdí platbu s již předvyplněnými údaji.
Online platba mBank: Pro klienty s bankovním účtem u mBank. Po přihlášení do online bankovnictví pouze potvrdí platbu s již předvyplněnými údaji.
Online platba Moneta Money Bank: Pro klienty s bankovním účtem u Moneta Money Bank. Po přihlášení do online bankovnictví pouze potvrdí platbu s již předvyplněnými údaji.
Online platba Raiffeisenbank: Pro klienty s bankovním účtem u Raiffeisenbank. Po přihlášení do online bankovnictví pouze potvrdí platbu s již předvyplněnými údaji.
Online QR platba: Nejrychlejší způsob provedení platby. Zákazník načte QR kód mobilním telefonem a platbu provede v mobilním bankovnictví.
Bankovní převod jiných ČR bank: Klasický bankovní převod je způsob platby, při němž zákazník provádí platbu z prostředí internetového bankovnictví. Na rozdíl od online bankovního převodu se nezobrazí žádné předvyplněné údaje, vše musí vyplnit ručně. Platbu si však může ulehčit pomocí QR kódu.
 
Pro případné reklamace nebo dotazy k Online platbám kontaktujte společnost:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267