Telefon: 777 184 505, Email: alarmtuning@seznam.cz

Solární nabíječky

Využíváte-li na přepravu auto, motocykl, či karavan a chystáte se například na rybolov, lov, kempovat, nebo plánujete-li vozidlo pouze na nějaký čas odstavit, pak pro vás bude skvělou pomůckou Solární nabíječka autobaterií. Jedná se o malý přenosný panel s fotovoltaickými články. Dodává se ve formě jednoduchého plochého, nebo dvojitého sklápěcího panelu (ve formě kufříku). Podle potřeb si můžete vybrat nabíječku podle jejího výkonu – 1,5W , 2,4W , 5W , nebo dokonce 30W. Nabíječky autobaterií lze umístit do interiéru auta - jednoduše na palubní desku. Menší modely jsou dodávány s přísavkami, které umožňují připevnit nabíječku na čelní sklo (to má vhodný úhel pro dopad slunečních paprsků). Nabíječku je možné v interiéru vozidla zamknout. Nechystáte-li se auto opustit, můžete nabíječku umístit i z vnější strany auta – na kapotu, střechu a pod.

Nabíječku autobaterie zapojíte jednoduše pomocí dodávaného kabelu do zdířky autozapalovače. Pokud vaše auto po vytažení klíče ze zapalování odpojuje zdířku zapalovače, můžete využít přímé připojení na autobaterii pomocí kabelů s klešťovými svorkami.

Solární nabíječka autobaterie může sloužit na dobíjení částečně vybitého akumulátoru. Nedoporučuje se na nabíjení úplně vybitých akumulátorů (svým charakterem měkkého zdroje a výkonem nedokáže dodat potřebné množství proudu pro nabití úplně vybitého akumulátoru).

Vámi zadaným požadavkům nevyhovuje žádný produkt