Telefon: 777 184 505, Email: alarmtuning@seznam.cz

Profi CAN BUS xenony do vozidel - XENONY H7 – 4300K CAN-BUS

CLS


Tato xenonová sada H7 4300K CAN BUS je určena pro všechny nové automobily, které signalizují nefunkční žárovku. Umí komunikovat s řídící jednotkou vozu a chybu hlásí jen v případě nefunkčnosti xenonové výbojky. Profesionální CAN BUS sada určená do reflektorů všech automobilu, které mají žárovky s paticí H7 ...

Informace o zboží
Kód :
XENON H7 4300K CAN BUS SLIM
Výrobce :
CLS
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem 1 sada
Mj :
sada

1 391 Kč
1 150 Kč bez DPH

Detailní popis: Profi CAN BUS xenony do vozidel - XENONY H7 – 4300K CAN-BUS

Tato xenonová sada H7 4300K CAN BUS je určena pro všechny nové automobily, které signalizují nefunkční žárovku. Umí komunikovat s řídící jednotkou vozu a chybu hlásí jen v případě nefunkčnosti xenonové výbojky. Profesionální CAN BUS sada určená do reflektorů všech automobilu, které mají žárovky s paticí H7 na potkávací světlo. Sada může být umístěna jak na místě žárovky pro potkávací, tak na místě žárovky pro mlhové světlo.

Xenonová výbojka H7 se vkládá přímo do patice pro originální žárovku, čímž se dosáhne optimálního rozptylu světla a nejvyšší možné účinnosti xenonové výbojky H7.

Tento systém byl vyvinut s použitím výpočtu optimálního ohniska konvenčního osvětlení v originálním reflektoru. Toto umožňuje vytvořit souvislý světelný tok, bez nežádoucího rozptylu. Stavebnicové řešení xenonové sady, která obsahuje veškeré komponenty nutné pro osazení do automobilu a to tak, aby nedošlo k poškození stávajícího osvětlovacího systému vozidla. V případě potřeby můžete tedy xenony snadno demontovat a opět nahradit původními žárovkami. Tato sada je s digitálními SLIM ballasty CAN BUS, jejichž velikost je absolutně minimalizována.


Technické parametry:
- pracovní napětí: 12V
- řídící jednotka: 35W
- provedení: typ H7 – single
- barevný stupeň: 4300K
- špičkové napětí: 23kV
- pracovní teplota: -40°C až +85°C
- xenony: sada pro 2 ks reflektorů


Poznámka: Xenonová sada není schválená pro provoz na českých komunikacích!

Produkt: Profi CAN BUS xenony do vozidel - XENONY H7 – 4300K CAN-BUS je zařazen v těchto kategoriích

Příslušenství k Profi CAN BUS xenony do vozidel - XENONY H7 – 4300K CAN-BUS  

spolehliva firma