Plašič kun a odpuzovač hlodavců do auta, ultrazvukový, KEMO M100N
Plašič kun a odpuzovač hlodavců do auta, ultrazvukový, KEMO M100N
Plašič kun a odpuzovač hlodavců do auta, ultrazvukový, KEMO M100N

Plašič kun a odpuzovač hlodavců do auta, ultrazvukový, KEMO M100N

KEMO


Odpuzovač kun a hlodavců M100N produkuje agresivní ultrazvukové signály pro lidské ucho neslyšitelné, které jsou pro kuny a hlodavce velmi nepříjemné a zaplaší je. Uvnitř je vybavený ultrazvukovou hlavičkou polosférického tvaru, která vysílá nepravidelný ultrazvukový signál v rozsahu 23kHz v širokém úhlu > 140°. ...

Informace o zboží
Kód :
m100n
EAN :
4024028031002
Výrobce: :
KEMO
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

568 Kč
bez DPH 470 Kč

Soubory ke stažení

 NázevVelikostStáhnout
pdf
Návod
1.44MB
pdf

Detailní popis: Plašič kun a odpuzovač hlodavců do auta, ultrazvukový, KEMO M100N

Vysokofrekvenční akustický odpuzovač kun a hlodavců. Vysílá ultrazvukové signály, které jsou nepříjemné pro poslech pro většinu hlodavců v blízkosti zaparkovaného vozu.


Odpuzovač kun a hlodavců M100N produkuje agresivní ultrazvukové signály pro lidské ucho neslyšitelné, které jsou pro kuny a hlodavce velmi nepříjemné a zaplaší je. Uvnitř je vybavený ultrazvukovou hlavičkou polosférického tvaru, která vysílá nepravidelný ultrazvukový signál v rozsahu 23kHz v širokém úhlu > 140°. Instaluje se do motorového prostoru nebo do vstupního otvoru ve vozidle. Je třeba mít na zřeteli, aby ve směru vysílání bylo co nejvíc volného prostoru a aby ultrazvukovým signálem byla pokryta co největší plocha v motorovém prostoru. Ultrazvuk se šíří přímočaře jako světlo, to znamená, že za všemi překážkami nebudou tóny aktivní.


Moduly M100N jsou vyrobené v souladu s normou DIN EN 60065 a odpovídají bezpečnostním požadavkům při výrobě. V zemích EU je zásadně požadované, aby přístroje na plašení kun byli instalované tak, aby se mohli zapnout jen při vypnutí motoru automobilu, nikdy za běhu motoru.


Technické parametry:
- Napájecí napětí: 11V - 15V DC
- Frekvence: 23 kHz
- Vysílací úhel: 140°
- Spotřeba elektrické energie: méně než 2mA
- Rozměry: 72 x 50 x 28 mm

Produkt: Plašič kun a odpuzovač hlodavců do auta, ultrazvukový, KEMO M100N je zařazen v těchto kategoriích

Podobné produkty s Plašič kun a odpuzovač hlodavců do auta, ultrazvukový, KEMO M100N