Váš nákupní košík je prázdný
Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že od 3. 7. do 16. 7. 2025 budeme na dovolené.
Všechny objednávky budou expedovány ihned po našem návratu, tedy od 17. 7. 2025.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!
Název | Velikost | Stáhnout | |
---|---|---|---|
![]() | Návod CAM2HD | 744.40kB |
Barevná parkovací kamera do vozidla AHD s rozlišením 720p a automatickým IR přísvitem, je určena pro zobrazení na AHD monitoru, napájená z monitoru přes šroubovací konektory M12 4PIN, ideální pro použití jako zadní s instalací na horní čelo. Kamera je homologována.
Vlastnosti:
CMOS 1/3" snímací čip
HD rozlišení 720p
automatický přísvit, 10 x IR LED
úhel: snímání: 120°
TV systém NTSC
odolnost vůči vodě: IP69K
odolnost vůči otřesům min. 4G
orientace obrazu: zrcadlově
možnost natočení / naklopení objektivu kamery při montáži
0,3m kabel ukončený šroubovacím konektorem 4PIN M12
napájení DC 12V (z monitoru)
mikrofon: Ne
spotřeba: <3W
pracovní teplota od -20°C do +70°C
rozměry: 210 mm x 128 mm x 62 mm
homologovaná
Obsah balení: kamera, šrouby, oboustranná 3M páska
Poznámka: AHD kamera je určena pro zobrazení na AHD monitoru, analogové monitory nepodporují AHD kamery.
Příslušenství k Parkovací kamera do auta univerzální zadní 4PIN, AHD, dodávková vozidla, CAM2HD
Kabel umožňuje propojení kamery a monitoru, přenáší signál a napájení kamery, délka 5 metrů, šroubovací konektory M12 4PIN samec a samice.
Kabel umožňuje propojení kamery a monitoru, přenáší signál a napájení kamery, délka 10 metrů, šroubovací konektory M12 4PIN samec a samice.
Kabel umožňuje propojení kamery a monitoru, přenáší signál a napájení kamery, délka 15 metrů, šroubovací konektory M12 4PIN samec a samice.
Kabel umožňuje propojení kamery a monitoru, přenáší signál a napájení kamery, délka 20 metrů, šroubovací konektory M12 4PIN samec a samice.