Telefon: 777 184 505, Email: alarmtuning@seznam.cz

doprava zdarma

Multimediální autorádio se zrcadlením navigace z telefonu, SONY XAV-AX100

SONY


Multimediální autorádio SONY se zrcadlením navigace (pouze pro Google Mapy / Mapy pro iPhone), s dotykovým LCD displejem 6,4'' s rozhraním Bluetooth®, vstupem pro parkovací kameru, výstupy na externí subwoofer, MEGA BASS EQ10 a výstupním výkonem 4 x 55W.

Informace o zboží
Kód :
xavax100.eur
Výrobce :
SONY
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Není skladem - zboží na cestě   

13 661 Kč
11 290 Kč bez DPH

Soubory ke stažení

 NázevVelikostStáhnout
pdf
Návod
2.38MB
pdf

Detailní popis: Multimediální autorádio se zrcadlením navigace z telefonu, SONY XAV-AX100

Multimediální autorádio SONY dokáže zrcadlit navigaci od Google pro Android, nebo Mapy pro iPhone, pak je možné navigaci ovládat přímo přes dotykový displej rádia. Samotné rádio navigaci neobsahuje.

"Siri Eyes Free" (pro iPhone) umožní vyvolat hovor, vybrat a spustit hudbu, poslechnout si a vytvořit textovou zprávu, používat navigaci, najít informace v kalendáři, přidat připomínku hlasem, aniž byste se museli dotknout telefonu.


Vlastnosti:
Apple CarPlay - služba umožňuje používat na cestách základní funkce zařízení iPhone. Připojte telefon přes kabel a na obrazovce se vám objeví známé rozhraní, můžete přijímat hovory, kontrolovat hlasovou schránku a textové zprávy, jakož i otevírat Mapy, poslouchat oblíbené skladby pomocí aplikací iTunes, Apple Music. Apple CarPlay umožňuje promluvit si se Siri a vše ovládat pomocí hlasových příkazů. Můžete diktovat textové zprávy, ovládat přehrávání hudby a získávat navigační pokyny, aniž jste spustili cestu z očí.
Android Auto™ (mobilní aplikace Android Auto ™ je kompatibilní s telefony se systémem Android 5.0 nebo novější) - Pomocí kabelu připojte telefon se systémem Android a získejte pomoc z map Google Mapy, například dopravní informace, asistenta jízdy v pruzích a navigaci v reálném čase. Jednoduché rozhraní dokonce umožňuje i odesílat textové zprávy, přijímat hovory a kontrolovat hlasovou schránku. Součástí aplikace Android Auto je i špičková technologie rozpoznávání hlasu, díky které můžete vše ovládat jen hlasem. Získejte navigační pokyny, odešlete textovou zprávu, telefonujte a ovládejte hudbu, přitom však můžete mít ruce stále bezpečně na volantu. (Pozn. Přesvědčte se předem, zda už je možné aplikaci stáhnout ve vaší zemi).


Dynamic stage Organiser - upraví kalibraci výstupní frekvence, díky čemuž hudba zní jako z reproduktorů na palubní desce.


Technické parametry:
Rozměry: 178 x 100 x 161,5 mm
Hmotnost: 1,1kg
Výstupní výkon: 4 x 55W
Výstup předzesilovače: 3x
Vstup pro zadní kameru: Ano; zobrazuje vodící linky
USB vstup: Ano, 1x zadní
Zobrazování obalů alb: Ano
Bluetooth telefonování: Ano
RDS: Ano
A2DP: Ano
přehrává soubory: flac, avi, mp4
Odnímatelný panel: Ne
Rozlišení TFT: 800x400
Osvětlení tlačítek: Bílé
Příkaz pomocí gesta: Ano, dotyková gesta
LCD displej 6,4"
MEGA BASS EQ10


Poznámka:
Před instalací je nutné si ověřit, zda je třeba použít plastový rámeček a ISO kabeláž, nebo jiné příslušenství pro konkrétní typ vozidla.
Rádio zrcadlí pouze uvedenou navigaci, nezrcadlí automaticky vše co se zobrazuje na displeji telefonu.
Jednotka nepodporuje originální aktivní audiosystém vozidla pokud je jím vozidlo od výroby vybavené. Jednotka nepodporuje zobrazení komfortních funkcí (například klimatizaci), pokud to originální rádio podporovalo.


Obsah balení: Autorádio, kabeláž, externí mikrofon

Produkt: Multimediální autorádio se zrcadlením navigace z telefonu, SONY XAV-AX100 je zařazen v těchto kategoriích