Telefon: 777 184 505, Email: alarmtuning@seznam.cz

výprodej

Modul pro bezpečné nouzové brzdění ESB

Ostatní


Modul aktivace výstražných světel vozu při nouzovém brzdění - je aktivován vestavěným snímačem přetížení při prudkém zabrzdění vozidla. Zajistí výrazně rychlejší reakci na spatření brzdění vozidel jedoucích za sebou.

Informace o zboží
Kód :
esb
EAN :
8588004793019
Výrobce :
Ostatní
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

274 Kč
227 Kč bez DPH

Detailní popis: Modul pro bezpečné nouzové brzdění ESB

Systém bezpečného nouzového brzdění ESB (Emergency Safe Bracking) automaticky aktivuje výstražná směrová světla při prudkém brzdění. Modul ESB je testovaný na působící přetížení už od rychlosti 50km/h. Rozsah měřitelnosti modulu ESB je 0-4G, proto systém bezpečného nouzového brzdění dokáže aktivovat výstražná směrová světla i při nárazu.


Možnost aktivace výstražných směrových světel i při nárazu, může být klíčová především v pozdních nočních hodinách, kdy bude havarované vozidlo viditelné i při bezvědomí cestujících. Při prudkém brzdění jednotka ESB neustále měří brzdící silu působící na setrvačný pohyb vozidla a jeho částí. Naměřená hodnota je v reálném čase matematicky zpracovávaná v procesoru a porovnávaná s maximální prahovou hranicí uloženou v paměti ESB. Pokud přetížení při brzdění překročí povolenou hranici, ESB automaticky aktivuje výstražná směrová světla. Výstražná směrová světla takto budou blikat do té doby, dokud nebudou opět deaktivovány originálním vypínačem výstražných světel nebo, dokud se vozidlo nepohne ve směru jízdy, tedy proti směru brzdění. Deaktivace je už velmi citlivá, stačí i pomalý pohyb ve směru jízdy!


Upozornění: Modul není kompatibilní ve vozidlech, které mají přerušovač výstražných směrovek v spínači! (např. ŠKODA OCTAVIA I, GOLF IV ..)

Produkt: Modul pro bezpečné nouzové brzdění ESB je zařazen v těchto kategoriích