Telefon: 777 184 505, Email: alarmtuning@seznam.cz

Modul komfortního blikání směrových světel TRIPLING

KEETEC


Modul komfortního blikání směrovek - zajišťuje trojnásobné bliknutí směrových světel po krátkém stisknutí spínače směrových světel vozidla.

Informace o zboží
Kód :
tripling
EAN :
8588005277204
Výrobce :
KEETEC
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem 1 ks   

539 Kč
446 Kč bez DPH

Soubory ke stažení

 NázevVelikostStáhnout
pdf
Návod
226.84kB
pdf

Detailní popis: Modul komfortního blikání směrových světel TRIPLING

Tripling je moderní funkce komfortního blikání směrových světel vozidla.
Po krátkém stlačení páčky směrových světel jednotka automaticky 3x blikne směrovými světly. Jednotka Tripling je navrhnuta jako přídavný modul s velmi jednoduchým zapojením pro všechny vozidla s kladným ovládáním směrových světel a 12V palubním napětím.
Řídící jednotka neustále monitoruje směrové světla. Pokud se rozsvítí od 100ms do jednoho bliknutí, procesor okamžitě dopočítá zůstávající čas potřebný pro první bliknutí (pokud nebylo první bliknutí úplné) a hned na to blikne ještě 2x.
Pokud bliká jedna strana směrových světel a dojde k aktivaci druhé strany směrových světel, okamžitě se ukončí blikání už neaktuální strany a aktivuje se nová strana, kde následuje opět trojité bliknutí. Pokud je páčka směrových světel aretovaná (zapnutá) trvale, jednotka Triplingu nereaguje. Po její vypnutí funkce ještě 2 sek. nefunguje.
Modul je vybavený zvýšenou odolností proti aktivovaným výstražným směrovým světlům a především byla zvýšená i aktivační rychlost.


Technické parametry:
Napájecí napětí: 10V - 16V
Pracovní teplota: -40°C až 60°C
Klidový proudový odběr: 0,02 mA
Max. proudové zatížení na 1 výstup: 10 A


Poznámka: modul není kompatibilní s vozidly, které mají "bimetalový přerušovač směrovek". Například vozidla Volkswagen Passat B5, Volkswagen Golf IV, Škoda Octavia I.

Produkt: Modul komfortního blikání směrových světel TRIPLING je zařazen v těchto kategoriích