Telefon: 777 184 505, Email: alarmtuning@seznam.cz

výprodejdoprava zdarma

GPS Lokalizátor KEETEC - GPS LOC

KEETEC


GPS lokalizátor slouží pro zjištění polohy vozidla prostřednictvím GPS souřadnic. Je vhodný na instalaci jako přídavný modul k existujícímu autoalarmu ve vozidle anebo jako samostatné zařízení na vyhledání vozidla při krádeži anebo jeho odtáhnutí. Při narušení zasílá automaticky SMS o rychlosti,stavu vozidla a ...

Informace o zboží
Kód :
gps loc
EAN :
8588004143111
Výrobce :
KEETEC
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Prodej ukončen
Mj :
sada

Toto zboží se již neprodává

Detailní popis: GPS Lokalizátor KEETEC - GPS LOC

GPS lokalizátor slouží pro zjištění polohy vozidla prostřednictvím GPS souřadnic. Je vhodný na instalaci jako přídavný modul k existujícímu autoalarmu ve vozidle anebo jako samostatné zařízení na vyhledání vozidla při krádeži anebo jeho odtáhnutí. Při narušení zasílá automaticky SMS o rychlosti,stavu vozidla a GPS souřadnice ve tvaru adresy na mapách GOOGLE (weblink pro jednoduché zobrazení na mobilním telefonu).

GPS LOC vám pomůže zabezpečit a ochránit vaše vozidlo (osobní automobil, nákladní automobil, motocykl, obytný přívěs, stavební stroj, zemědělský stroj, motorový člun apod.). V případě odcizení střeženého vozidla vám zašle GPS lokalizátor v SMS zprávě aktuální pozici na váš mobilní telefon. Systém umožňuje naprogramovat 3 telefonní čísla. Prostřednictvím mobilního telefonu můžete na displeji jednoduše zobrazit aktuální mapu s polohou vozidla (mobilní telefon musí umožňovat připojení na internet). Pozici hlídaného vozidla můžete též zobrazit prostřednictvím PC a webové stránky http://www.satmaps.net .

Systém se skládá z jednotky GPS lokalizátoru a satelitní GPS antény. V jednotce GPS lokalizátoru je umístěná SIM karta mobilního GSM operátora. Můžete použít paušální nebo předplacené SIM karty všech dostupných mobilních operátorů. Pokud se rozhodnete použít předplacenou SIM kartu, máte možnost prostřednictvím svého mobilního telefonu kontrolovat hodnotu kreditu. GPS LOC s vámi bude komunikovat prostřednictvím SMS, proto je nutné při volbě mobilního operátora věnovat zvýšenou pozornost cenovým sazbám za SMS služby. Doporučujeme u SIM karty aktivovat službu zahraniční roaming pro případ lokalizace vozidla v zahraničí.


Technické parametry:
Použitý procesor: PHILIPS P89LPC932A1
GSM/GPS modul: Receiver 20 Channels, L1 1575.42 MHz, C/A code 1,023 MHz chip rate, Quad Bend GSM
Integrovaná GSM anténa: 900/1800/1900 MHz
Přesnost určování pozice: Accuracy Position 2.5 m CEP
Hmotnost: 72g
Rozměry: 68x20x60 mm
Spotřeba: klidový stav - 20mA
GPS ochrana - 40mA
STAND BY režim - 0mA


Obsah balení: 1x řídící jednotka, 1x GPS anténa, 1x kabeláž

Produkt: GPS Lokalizátor KEETEC - GPS LOC je zařazen v těchto kategoriích

Příslušenství k GPS Lokalizátor KEETEC - GPS LOC  

spolehliva firma