Telefon: 777 184 505, Email: alarmtuning@seznam.cz

Centrální zamykání, Keetec, T LOCK

KEETEC


Centrální zamykání T LOCK je univerzální centrální zamykání určené pro motorová vozidla, které slouží na uzamykání a odemykání dveří klíčem od vozidla. Centrální zamykání T LOCK je možné připojit k autoalarmu a ovládat ho pomocí dálkového ovladače.

Informace o zboží
Kód :
t lock
EAN :
8588004143159
Výrobce :
KEETEC
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Prodej ukončen   
Mj :
sada

Toto zboží se již neprodává

Soubory ke stažení

 NázevVelikostStáhnout
pdf
Návod
1.48MB
pdf

Detailní popis: Centrální zamykání, Keetec, T LOCK

Centrální zamykání T LOCK je univerzální centrální zamykání určené pro motorová vozidla, které slouží na uzamykání a odemykání dveří klíčem od vozidla. Centrální zamykání T LOCK je možné připojit k autoalarmu a ovládat ho pomocí dálkového ovladače. Sada T LOCK obsahuje řídící jednotku, která řídí správnou funkčnost systému, sadu servomotorů, kabeláž na propojení systému a sada mechanických dílů jako jsou táhla, svorky, šroubky a upevňovací lišty. Servomotory osazené ve dveřích zabezpečují pohyb táhla jako při ručním ovládání. Servomotory v předních dveřích obsahují přepínač, který snímá polohu zámku a informace o poloze posílá do řídící jednotky. Ta na základě změny polohy zámku ovládacích dveří ovládá všechny ostatní zámky.


Obsah balení:
2x pětivodičový servomotor
2x dvouvodičový servomotor
řídící jednotka
kabelový svazek
příslušenství
návod


Centrální zamykání T LOCK má udělený certifikát č. E27*10R-02*1205*00 vydaný Ministerstvem dopravy, pošt a telekomunikacií SK, který je dle ČTU platný i v ČR.

Produkt: Centrální zamykání, Keetec, T LOCK je zařazen v těchto kategoriích

Příslušenství k Centrální zamykání, Keetec, T LOCK