Antiradar do auta s magnetickým držákem, Genevo MAX, přenosný
Antiradar do auta s magnetickým držákem, Genevo MAX, přenosný
Antiradar do auta s magnetickým držákem, Genevo MAX, přenosný
Antiradar do auta s magnetickým držákem, Genevo MAX, přenosný
doprava zdarma

Antiradar do auta s magnetickým držákem, Genevo MAX, přenosný

GENEVO


Přenosný antiradar Genevo MAX se zabudovaným GPS modulem pro detekci úsekových měření, kamer na červenou a ostatních stacionárních radarů v celé Evropě. Hlášení radarů i nastavení menu je v českém jazyce. Bezproblémově a spolehlivě si poradí se všemi policejními radary včetně obávaných MultaRadarů CD/CT i GATSO ...
Informace o zboží
Kód :
genevo max
EAN :
0745114717115
Výrobce: :
GENEVO
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

23 890 Kč
bez DPH 19 744 Kč

Soubory ke stažení

 NázevVelikostStáhnout
pdf
Popis
610.80kB
pdf

Detailní popis: Antiradar do auta s magnetickým držákem, Genevo MAX, přenosný

Přenosný antiradar Genevo MAX se zabudovaným GPS modulem pro detekci úsekových měření, kamer na červenou a ostatních stacionárních radarů v celé Evropě. Hlášení radarů i nastavení menu je v českém jazyce. Bezproblémově a spolehlivě si poradí se všemi policejními radary včetně obávaných MultaRadarů CD/CT i GATSO RT/3 RT4 radarů, které jsou nedetekovatelné pro většinu ostatních radarových detektorů. Genovo MAX má navíc laserový kolimátor, který spolehlivě detekuje laserové pistole. Navíc disponuje senzorem hluku v kabině, ovládání gesty nebo senzorem jasu displeje. Součástí dodávky je i doživotní aktualizace GPS databáze, která obsahuje stacionární i úsekové radary a kamery na červenou.

Vlastnosti:
Detekce K, Ka pásma
Detekce evropských MultaRadarů CD/CT
Filtr falešných poplachů
OLED displej
Ovládání gesty
Senzor světla
Senzor hluku
Laserový senzor pro detekce laserových pistolí
3,5 mm jack vstup pro sluchátka
Magnetický držák jak pro horizontální tak vertikální montáž
Doživotní aktualizace databáze a FW ZDARMA prostřednictvím USB-C

Klíčové vlastnosti:
MAXIMÁLNÍ VÝKON V MINIMÁLNÍCH ROZMĚRECH - MAX se pyšní doposud největší radarovou anténou v našich přenosných detektorech a zcela přepracovaným laserovým senzorem s armádní technologií laserového kolimátoru. Spolu s GPS anténou a databází celé Evropy jej na cestách nic nepřekvapí.
REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE - Vyvinuté pro Váš maximální komfort, ať už jde o ovládání gesty, světelný senzor či senzor hluku ve vozidle. Na komfortní funkce detektoru GENEVO MAX si velmi rychle zvyknete.
100% LEGÁLNÍ - Aktivně neovlivňuje práci policie, pouze informuje. Homologovaný a plně legální detektor pro provoz v ČR a jiných vybraných státech Evropy. I tak díky svým kompaktním rozměrům nebudí pozornost.
PRO VAŠI BEZPEČNOU JÍZDU - S GENEVO MAX budete v bezpečí jak před klasickými radary, tak i jindy nedetekovatelnými moderními radary typu GATSO RT3/RT4 a Multaradary používanými v zemích EU. Detekce kamer na červenou a úsekových měření už je samozřejmostí. Celoživotní aktualizace GPS databáze jsou u nás zdarma.
FUNKČNÍ DESIGN - Čistý a atraktivní vzhled skvěle pasuje do interiérů moderních vozidel, jeho magnetický držák lze jednoduše nasadit vertikálně i horizontálně a každá část detektoru má svojí funkci. Novinkou je i vícebarevný OLED displej s automatickým jasem či integrovaný vstup pro sluchátka.

Podrobný popis:
UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÝ - GENEVO MAX je přes své pokročilé funkce velmi jednoduchý k používání, žádné párování s telefonem či složité nastavování, stačí zapojit a jste připraveni na cestu.
AKTUALIZACE ZDARMA - Doživotní aktualizace systému a GPS databáze jsou zdarma. Aktualizovat lze přes WIN PC, i MacOS a nezabere to více než 1 minutu.
OLED DISPLEJ - Barevný displej nyní přehledně zobrazuje 2x více informací.
OVLÁDÁNÍ GESTY - Pohybový senzor pro bezdotykové ovládání. Ztište poplach bez složitého hledání tlačítka, stačí jen mávnout rukou.
SENZOR SVĚTLA - Senzor okolního světla. Displej automaticky reguluje jas podle množství světla v kabině.
SENZOR HLUKU - Senzor hluku v kabině. Detektor automaticky upravuje hlasitost poplachů podle okolního hluku uvnitř vozidla.
LASEROVÝ SENZOR - Čočka laseru prošla speciální úpravou pro mnohonásobné zvýšení citlivosti. Podobná technologie laserového kolimátoru se používá například na armádních zaměřovačích.
RYCHLÁ GPS - Nový GPS modul s technologií AlwaysLocate™ a EASY™ integrující GPS, GLONASS, Galileo a QZSS dohromady. Technologie s lepším příjmem i v odlehlých oblastech včetně rychlejšího připojení po startu.
MINIMUM ROZPTÝLENÍ - Kompletně inovovaný systém filtrování falešných poplachů, který je absolutní špičkou mezi konkurenty.
KONEKTIVITA - Používá nejmodernější standard USB-C pro aktualizace a 3.5mm jack pro sluchátka, lze ho tak použít i na motorku.

Operační frekvence:
▪ GPS: GPS, GLONASS, Galileo a QZSS
▪ Ka narrow: 34,0 GHz, 34,3 GHz, 34,7 GHz, 35,5 GHz (±120 MHz)
▪ Ka wide: 33,4 GHz ~ 36,0 GHz
▪ K narrow: 24,125 GHz (±70 MHz)
▪ K wide: 24,125 GHz (±150 MHz)
▪ X pásmo: 10,525 GHz (±50 MHz)
▪ MultaRadar: CD/CT
▪ Gatso: RT3/RT4
▪ Laser: 904nm

Technické parametry:
▪ Operační teplota: -20 °C až +85 °C
▪ Skladovací teplota: -20 °C až +85 °C
▪ Operační napětí: 11 V – 16 V
▪ Spotřeba energie: 250 mA normal, 330 mA max. (při 12 V)
▪ Rozměry: 62 mm × 92 mm × 34 mm

Obsah balení: Přenosný antiradar Genevo Max, magnetický držák s přísavkou, napájecí kabeláž s cigaretovým adaptérem, USB kabel, uživatelská příručka

Rada před nákupem: Ověřte si, zda Vaše vozidlo není vybaveno determálním (atermálním, pokoveným, antireflexním) sklem. Tato skla účinně zabraňují proniknutí radarových paprsků k detektoru a ten je pak nepoužitelný.

Produkt: Antiradar do auta s magnetickým držákem, Genevo MAX, přenosný je zařazen v těchto kategoriích

Příslušenství k Antiradar do auta s magnetickým držákem, Genevo MAX, přenosný