Telefon: 777 184 505, Email: alarmtuning@seznam.cz

doprava zdarma

Antiradar do auta s magnetickým držákem, Genevo MAX, přenosný

GENEVO


Přenosný antiradar Genevo MAX se zabudovaným GPS modulem pro detekci úsekových měření, kamer na červenou a ostatních stacionárních radarů v celé Evropě. Hlášení radarů i nastavení menu je v českém jazyce. Bezproblémově a spolehlivě si poradí se všemi policejními radary včetně obávaných MultaRadarů CD/CT i ...

Informace o zboží
Kód :
genevo max
Výrobce :
GENEVO
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

23 895 Kč
19 748 Kč bez DPH

Soubory ke stažení

 NázevVelikostStáhnout
pdf
Popis
610.80kB
pdf

Detailní popis: Antiradar do auta s magnetickým držákem, Genevo MAX, přenosný

Přenosný antiradar Genevo MAX se zabudovaným GPS modulem pro detekci úsekových měření, kamer na červenou a ostatních stacionárních radarů v celé Evropě. Hlášení radarů i nastavení menu je v českém jazyce. Bezproblémově a spolehlivě si poradí se všemi policejními radary včetně obávaných MultaRadarů CD/CT i GATSO RT/3 RT4 radarů, které jsou nedetekovatelné pro většinu ostatních radarových detektorů. Genovo MAX má navíc laserový kolimátor, který spolehlivě detekuje laserové pistole. Navíc disponuje senzorem hluku v kabině, ovládání gesty nebo senzorem jasu displeje. Součástí dodávky je i doživotní aktualizace GPS databáze, která obsahuje stacionární i úsekové radary a kamery na červenou.

Vlastnosti:
Detekce K, Ka pásma
Detekce evropských MultaRadarů CD/CT
Filtr falešných poplachů
OLED displej
Ovládání gesty
Senzor světla
Senzor hluku
Laserový senzor pro detekce laserových pistolí
3,5 mm jack vstup pro sluchátka
Měsíční aktualizace databáze

Klíčové vlastnosti:
MAXIMÁLNÍ VÝKON V MINIMÁLNÍCH ROZMĚRECH - MAX se pyšní doposud největší radarovou anténou v našich přenosných detektorech a zcela přepracovaným laserovým senzorem s armádní technologií laserového kolimátoru. Spolu s GPS anténou a databází celé Evropy jej na cestách nic nepřekvapí.
REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE - Vyvinuté pro Váš maximální komfort, ať už jde o ovládání gesty, světelný senzor či senzor hluku ve vozidle. Na komfortní funkce detektoru GENEVO MAX si velmi rychle zvyknete.
100% LEGÁLNÍ - Aktivně neovlivňuje práci policie, pouze informuje. Homologovaný a plně legální detektor pro provoz v ČR a jiných vybraných státech Evropy. I tak díky svým kompaktním rozměrům nebudí pozornost.
PRO VAŠI BEZPEČNOU JÍZDU - S GENEVO MAX budete v bezpečí jak před klasickými radary, tak i jindy nedetekovatelnými moderními radary typu GATSO RT3/RT4 a Multaradary používanými v zemích EU. Detekce kamer na červenou a úsekových měření už je samozřejmostí. Celoživotní aktualizace GPS databáze jsou u nás zdarma.
FUNKČNÍ DESIGN - Čistý a atraktivní vzhled skvěle pasuje do interiérů moderních vozidel, jeho magnetický držák lze jednoduše nasadit vertikálně i horizontálně a každá část detektoru má svojí funkci. Novinkou je i vícebarevný OLED displej s automatickým jasem či integrovaný vstup pro sluchátka.

Podrobný popis:
UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÝ - GENEVO MAX je přes své pokročilé funkce velmi jednoduchý k používání, žádné párování s telefonem či složité nastavování, stačí zapojit a jste připraveni na cestu.
AKTUALIZACE ZDARMA - Doživotní aktualizace systému a GPS databáze jsou zdarma. Aktualizovat lze přes WIN PC, i MacOS a nezabere to více než 1 minutu.
OLED DISPLEJ - Barevný displej nyní přehledně zobrazuje 2x více informací.
OVLÁDÁNÍ GESTY - Pohybový senzor pro bezdotykové ovládání. Ztište poplach bez složitého hledání tlačítka, stačí jen mávnout rukou.
SENZOR SVĚTLA - Senzor okolního světla. Displej automaticky reguluje jas podle množství světla v kabině.
SENZOR HLUKU - Senzor hluku v kabině. Detektor automaticky upravuje hlasitost poplachů podle okolního hluku uvnitř vozidla.
LASEROVÝ SENZOR - Čočka laseru prošla speciální úpravou pro mnohonásobné zvýšení citlivosti. Podobná technologie laserového kolimátoru se používá například na armádních zaměřovačích.
RYCHLÁ GPS - Nový GPS modul s technologií AlwaysLocate™ a EASY™ integrující GPS, GLONASS, Galileo a QZSS dohromady. Technologie s lepším příjmem i v odlehlých oblastech včetně rychlejšího připojení po startu.
MINIMUM ROZPTÝLENÍ - Kompletně inovovaný systém filtrování falešných poplachů, který je absolutní špičkou mezi konkurenty.
KONEKTIVITA - Používá nejmodernější standard USB-C pro aktualizace a 3.5mm jack pro sluchátka, lze ho tak použít i na motorku.

Operační frekvence:
▪ GPS: GPS, GLONASS, Galileo a QZSS
▪ Ka narrow: 34,0 GHz, 34,3 GHz, 34,7 GHz, 35,5 GHz (±120 MHz)
▪ Ka wide: 33,4 GHz ~ 36,0 GHz
▪ K narrow: 24,125 GHz (±70 MHz)
▪ K wide: 24,125 GHz (±150 MHz)
▪ X pásmo: 10,525 GHz (±50 MHz)
▪ MultaRadar: CD/CT
▪ Gatso: RT3/RT4
▪ Laser: 904nm

Technické parametry:
▪ Operační teplota: -20 °C až +85 °C
▪ Skladovací teplota: -20 °C až +85 °C
▪ Operační napětí: 11 V – 16 V
▪ Spotřeba energie: 250 mA normal, 330 mA max. (při 12 V)
▪ Rozměry: 62 mm × 92 mm × 34 mm

Obsah balení: Přenosný antiradar Genevo Max, magnetický držák s přísavkou, napájecí kabeláž s cigaretovým adaptérem, USB kabel, uživatelská příručka

Rada před nákupem: Ověřte si, zda Vaše vozidlo není vybaveno determálním (atermálním, pokoveným, antireflexním) sklem. Tato skla účinně zabraňují proniknutí radarových paprsků k detektoru a ten je pak nepoužitelný.

Produkt: Antiradar do auta s magnetickým držákem, Genevo MAX, přenosný je zařazen v těchto kategoriích

Příslušenství k Antiradar do auta s magnetickým držákem, Genevo MAX, přenosný